Movies
Ratings
162
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 3.0
Waikiki BrothersRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 3.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 5.0- SinglesRated ★ 4.0
FameRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0