Movies
Ratings
121
Finding NemoRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The TownRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Cell 211Rated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Vanishing on 7th StreetRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 4.0
ChaosRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0