Titles you rated
TransformersRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 4.0
K-19: The WidowmakerRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
GamerRated ★ 4.0
ParisRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Herbie Fully LoadedRated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0