Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0