Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Kokuhaku -CONFESSION-Rated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 4.0
UnlockedRated ★ 3.0