Titles you rated
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 4.0
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 3.5
AniaraRated ★ 4.0
I Am DragonRated ★ 3.0
KiteRated ★ 4.5
Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 1.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0