Series
Ratings
432
Akame ga Kill!Rated ★ 5.0
Guilty CrownRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Beyond The BoundaryRated ★ 2.5- Lunar Legend TsukihimeRated ★ 2.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 2.0- Aldnoah.ZeroRated ★ 2.0
- Aldnoah.ZeroRated ★ 3.0
Glass MaskRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.5
HorimiyaRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 2.0
DororoRated ★ 4.0
Magical Girl OreRated ★ 4.0
DARLING in the FRANXXRated ★ 2.0