Movies
Ratings
708
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Han Gong-juRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The JacketRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 1.0- The AggressivesRated ★ 0.5
BeanRated ★ 3.0
TroubleshooterRated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 1.0
Rocky IIIRated ★ 4.0