Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Dark ShadowsRated ★ 2.5
The FallRated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5