Movies
Ratings
854
Café de FloreRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 4.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
FractureRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.5
The Lost City of ZRated ★ 4.0
Before I FallRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 4.0
VivariumRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0