Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 3.5
Taxi 3Rated ★ 3.5