Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0