Titles you rated
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
BargainRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
SoulRated ★ 2.0
ExitRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0