Series
Ratings
17
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Youn's StayRated ★ 2.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0