Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.0- The ConversationRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 3.5
PielesRated ★ 2.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
ElleRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.5
Move The GraveRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0