Series
Ratings
14
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Cells at Work!!Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 4.5