Movies
Ratings
36
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The ScentRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0