Movies
Ratings
155
AssassinationRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0