Series
Ratings
18
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0