Movies
Ratings
234
Isle of DogsRated ★ 5.0
Mulholland DriveRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Rachel Getting MarriedRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
Tokyo SonataRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 5.0
That Obscure Object of DesireRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
AftersunRated ★ 4.5
DaydreamingRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0