Series
Ratings
53
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5