Series
Ratings
102
Dangerous VenusRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5- 야구여왕Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 5.0
King the LandRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
The Billion Dollar CodeRated ★ 4.5