Titles you rated
FuryRated ★ 2.0
Deja VuRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.5
Mutt BoyRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 4.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 2.0
ChloeRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
The JacketRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
ChawRated ★ 0.5
The Quiet FamilyRated ★ 0.5
Spy KidsRated ★ 0.5
Volcano HighRated ★ 0.5