Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Mother!Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5