Titles you rated
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0- 신들의 장난Rated ★ 2.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Princess PrincipalRated ★ 3.5
Hakumei and MikochiRated ★ 4.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 4.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 3.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0
Is the Order a Rabbit?Rated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.5
Hell Girl: Fourth TwilightRated ★ 3.0
Ms. Koizumi Loves Ramen NoodlesRated ★ 3.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.5
Love and LiesRated ★ 3.5
NEW GAME!Rated ★ 3.5