Titles you rated
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 2.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Lesson of the EvilRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5