Movies
Ratings
343
SaltRated ★ 4.5
PawnRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 5.0
Funny GamesRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5