Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Tears of the SunRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0