Titles you rated
SecretRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Okay! MadamRated ★ 2.5- Someday or One DayRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5