Titles you rated
JokerRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0