Titles you rated
Queen of TearsRated ★ 3.5
A Woman Who Plays WithRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
My Golden KidsRated ★ 5.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0