Titles you rated
The TyrantRated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 2.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Agatha All AlongRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 1.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0
WandaVisionRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0