Titles you rated
Con AirRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0