Movies
Ratings
975
InnocenceRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
The SleepoverRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 5.0
In the Shadow of the MoonRated ★ 3.5
TedRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Fear of RainRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
The Hidden FaceRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The 8th NightRated ★ 3.5
HolidateRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5