Series
Ratings
11
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
TOKYO Airport -Air Traffic Service Department-Rated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0