Titles you rated
She Was PrettyRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0- Bambino!Rated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- TerroirRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 5.0