Titles you rated
Yes ManRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Rules of the GameRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
Michael ClaytonRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The GameRated ★ 4.0
King KongRated ★ 1.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0