Titles you rated
Ms. IncognitoRated ★ 1.5
House of CardsRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 3.0- M&MRated ★ 3.0
- The Lost RoomRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0