Movies
Ratings
453
WickedRated ★ 4.5
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5- Mrs. GREEN APPLE // The White Lounge in CINEMARated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
UprisingRated ★ 1.0
SpyRated ★ 2.5
Turning RedRated ★ 4.0
Umamusume: Pretty Derby – Beginning of a New EraRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
MissingRated ★ 5.0
PROMARERated ★ 4.0