Series
Ratings
139
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
With a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy GirlRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 3.5
Bloom Into YouRated ★ 4.0
Silver Spoon Season 2Rated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 3.5