Series
Ratings
17
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.5
ShinzanmonoRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0