Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Fly Away HomeRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 5.0
Pitch PerfectRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
The ReboundRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 2.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Seducing Mr. PerfectRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0