Movies
Ratings
256
DefaultRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
Steel RainRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5