Movies
Ratings
256
Saw IIIRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 5.0
Wet DreamsRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 4.0
Volcano HighRated ★ 2.0