Movies
Ratings
218
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Scary Movie 2Rated ★ 5.0
Beethoven's 2ndRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 5.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
Paul Blart: Mall CopRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0