Titles you rated
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0