Titles you rated
- Green DaysRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
The JacketRated ★ 1.0
Taking LivesRated ★ 3.0
Tears of the SunRated ★ 3.0
Mr. BrooksRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 2.0
Eight Legged FreaksRated ★ 1.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.0
Behind Enemy LinesRated ★ 3.0
ZatoichiRated ★ 2.0
Two MoonsRated ★ 1.0
ReturnRated ★ 2.0
The King of PigsRated ★ 3.0
Wild ThingsRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 1.0