Titles you rated
The HeirsRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 5.0
BloodRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.0