Titles you rated
The Office Season 7Rated ★ 5.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
When Calls The HeartRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 0.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Virgin RiverRated ★ 3.5
Virgin RiverRated ★ 4.0
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 2.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0