Titles you rated
The Girl on a BulldozerRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0- SawRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Our SeasonRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5